Blog | TAD Yabancı Dil Kursu Kavacık

Beykoz Kavacık'ta 7-16 Yaş Kış İngilizce Okulu Başlıyor!

Beykoz Kavacık ingilizce kursu, okul müfredatına uyumlu ve Kolej müfredatına paralel dünyanın en iyi kurumlarının kullandığı 130 yıllık National Geographic müfredatıyla, En iyi öğretmenlerle, Commnicative Approach metoduyla çocuğunuz İngilizceyi eğlenerek ve severek öğrenecek. Erken kayıt kampanyası avantajları ve özel faydalar özel fiyatlarıyla sizi bekliyor…

Devamını oku
Kavacık Beykoz Yabancı Dil Eğitimi

Özel Kavacık Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, İspanyolca, Çince başta olmak üzere tüm dillerde En iyi öğretmen, En iyi müfredat ve En iyi fiyat misyonuyla eğitim verir.
Bireysel, Kurumsal, Yetişkin, Çocuk, 7-16 yaş olmak üzere tüm seviye ve gruplarda Türk ve Yabancı öğretmenlerle hizmet verir.
Öğretmenlerini merkezi sınavla alan Formasyon ve Sertifika sahibi, En az 5 yıl tecrübeli olma şartı arayan Özel Kavacık Türk Amerikan Deneği yabancı dil kursları Projeksiyonlu sınıflarda teknolojik aktarımla 4 seviyede anlatım sunar.
Beykoz, Kavacık, Acarkent, Göksu, Kanlıca, Çengelköy, Anadoluhisarı bölgesinde her yaştan binlerce öğrenci yetiştiren Özel Kavacık TAD Yabancı dil kursu, İngiltere ve Dünyanın en iyi dil eğitimi veren okullarının kullandığı en iyi yabancı dil öğretme metodu olan ‘’ Comminicative Approach’’ metodunu kullanır.
Kavacık Yabancı dil, Beykoz İngilizce kursu, İngilizce özel ders denildiğinde 68 yıllık marka Kavacık Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursları geleceğinize ışık tutar.

Devamını oku