Blog | TAD Yabancı Dil Kursu Kavacık

Bire bir özel ders Beykoz Kavacık Özel Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu TAD Kavacık

İstanbul'un en iyi Almanca öğretmenlerinden  Mr. Robert . Avusturya Lisesi ve Alman Lisesinde öğretmenlik yapmış 10 yıldan fazla tecrübesiyle TAD Kavacıkta. Anıl Hoca üst düzey yöneticilerin ve Multinational kurumların tercih ettiği A plus özel İngilizce hocası. Amerikalı çok az öğretmenden biri olan Mr. Dany ve 25 Türk ve Yabancı öğretmeniyle Özel Kavacık TAD Yabancı dil kursları fark yaratır sizi amacınıza ulaştırır. 

Devamını oku
TAD Kavacık Kurumsal/Kurumsal İngilizce Eğitimi/ İngilizce Kursu /KSTS/In house şirket eğitimi

İn-House (Şirket içi) Eğitimler 
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda  konusunda uzman eğitim koordinatörlüğümüz tarafından belirlenir.  Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler 
Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

a) Kapalı Grup Eğitimler 
Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir. 

b) Şube İçi Eğitimler 
Şirket personeli 6-10 kişilik TAD Kavacık sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye  ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Devamını oku