İlköğretim İngilizcesi | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

İLKÖĞRETİM ÇAĞINDA ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE (7-16 YAŞ)

İngilizce öğrenmeye 6-16 yaşları arasında başlayıp doğru bir metotla konuşma ve dinleme ortamı bulan çocuklar hem strese girmeden İngilizce öğrenecek hem de birçok Özel okul ve kolejde okutulan National Geographic kitapları müfredatı ile okulda da gözle görülür bir başarı ilerleme gösterecektir.

Yabancı dil eğitimi konusunda başarılı olan ülkeler incelendiğinde konuşma, dinleme ve doğru eğitim metodu ile bu konuda doğru bir sistem gerektiğini göstermektedirler. Türk Amerikan Derneği İstanbul Kavacık yabancı dil kursları Dünyada İngilizce eğitiminde 150 yıllık geçmişiyle bilinen en köklü ve tercih edilen markalardan birisi olan National Geographic Learning resmi markasının ders kitapları, materyalleri ve müfredatını kullanır.

Dersler dijital ortamda projeksiyon ile aktarılır. Speaking ve Listening için ders kitapları dışında birçok extra materyal kullanılır.

Çocuk İngilizce kurslarında kullanılan kur sistemi Avrupa Konseyinin "Dil Becerileri Profilidir".

Başarı için öğrencilerin düzenli derslere devam etmesi önemsenir ve bunun motivasyonu için öğrencilerin eğlenerek ve yaparak öğrenmesi esas alınmıştır.

Öğrenciler yaş ve seviyelerine göre sınıflarına yerleştirilir.

Türk Amerikan Derneği İstanbul Kavacık Yabancı Dil okulu kurslarında Sertifika almaya hak kazanan öğrenciler Üniversitede hazırlık okumadan atlama ve yurt içi yurt dışında yabancı dil eğitimi veren Üniversitelerde okuma avantajına erişirler. Ayrıca çocuğunu özel okula göndermeyen aileler yabancı dilin artık mutlaka gerekli ve zorunlu olduğu iş hayatına geride başlamadan 1-0 önde başlarlar.

Yabancı dil öğrenmenin önündeki bir diğer büyük engel etkin ve yetkin öğretmenler olmadan yanlış içerik ve hatalarla dolu uydurma içerikli kitapların takip edilmesidir. Türk Amerikan derneği İstanbul Kavacık Yabancı dil okulu kurslarında en az 5 yıl tecrübeli Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde National Geographic Learning ile Cengage Learning iş birliği ile hazırlanan müfredat, materyal ve kitaplar kullanılır…