İş İngilizcesi | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

İş İngilizcesi

Global dünya, her sektöre yönelik pazarda yer alma ve girilen pazarda belirli stratejiler ile iyi bir şekilde gelişme imkânı sağlamaktadır. Dünyaya hitap edebilmek ve insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı kültürlerle olan işbirliğinin gelişmesi gerekir. Dünyadaki en geçerli dil olan İngilizce, eğitimden spora her türlü iş konusunda kapıları aralamanın anahtarı haline gelmiştir. İyi bir gelişim sürecine katılıp dünyaya hükmetmek isteyen kuruluşlar da Türk Amerikan Derneği’nin sağladığı 90 saatten oluşan kurs programları ile gücüne güç katmaktadır.

Başlangıç, orta ve ileri seviyeden oluşan programlar dâhilinde üç kuru da bitiren katılımcılar toplamda 270 saat eğitim almış olacaktır. Ancak İş İngilizcesi programı için öncelikle Intermediate seviyesinde İngilizceye sahip olunması gerekir. Hangi seviye de olduğunuzu merak ediyorsanız Türk Amerikan Derneği’nin sağladığı seviye tespit sınavlarına katılabilirsiniz. Intermediate seviyesinden düşük olan test sonucu için de elemantary ya da pre intermediate kurs programına katılabilir ve sonrasında İş İngilizcesi kuruna geçiş yapabilirsiniz.

Eğitmenler business alanında uzman kişilerden seçilir ve en az 2 yıllık deneyime sahiptir. Bu nedenle dil ve kişisel gelişiminiz konusunda sizleri her zaman daha ileriye taşıyacaklarından emin olabilirsiniz. Eğitim sistemi Avrupa Dil Portfolyosu sistemine göre uluslar arası standartlarla sunulur. Communicativeapproah ile dil öğrenirken gerekli materyallerden yararlanılır. İş konusunda güncel ve gerekli bilgilerin sağlanabileceği sesli konuşmalar dinletilir ve bununla birlikte dersler içerisinde de dinlenen ayrıntıların anlaşılıp kavranabildiği sözlü veya yazılı şekilde sorularla çeşitlendirilir.