İtalyanca Kursu & İtalyanca Özel Ders | Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

İtalyanca Kursu & İtalyanca Birebir Özel Ders

Türk Amerikan Derneği Kavacık İtalyanca kursu eğitimi 4 seviyeden oluşmaktadır. Her bir kur 82 ders saati olarak belirlenmiştir. İtalyan ve Türk eğitimciler sayesinde kısa sürede İtalyancanın temel yapı taşları öğrenilir. Kavraması ve anlaması kolay olan dil biraz da olsa ezbere dayalıdır. Ezber geleneğini geride bırakıp dilin kullanılmadığında da unutulmaması için çeşitli aktivitelerle öğrenilenler bilinçaltına aktarılır. Eğitim programı hafta içi ve hafta sonu grupları olarak ikiye ayrılır.

Dil eğitimi öğrenci merkezli olarak sunulur, öğrencilerin İtalyancayı en iyi şekilde benimseyebilmesi için communicative approach sisteminden yararlanılır. Bu sistem işe görsel ve işitsel anlamda tüm algı yönlerine hitap edilir ve eşit bir öğrenim ve kavrama sağlanır.

Avrupa Yabancı Diller Ortak Kriterleri’ne göre verilen İtalyanca kursu eğitimi, dilin sadece konuşulması değil kültürel yönlerinin de öğrenciye aktarılması ile pekiştirilir. Müfredat da tam olarak İtalyan kültürünü kavrayabilecek İtalyanca konuşan bireyler yetiştirmek için oluşturulmuştur.

Özel Kavacık TAD Yabancı dil kursu italyanca özel ders eğitimlerinde İtalyan NATİVE öğretmen ile eğitim veren ulusal tek kurumdur. Hangi seviyede olursanız olun Tecrübeli ve konusunda Uzman bir İtalyan öğretmenden Bire bir özel ders almak çok hızlı ve doğru italyanca konuşma ve öğrenmenizi sağlar.

Beykoz italyanca kursu, Beykoz italyanca özel ders, Kavacık İtalyanca kursu, Ataşehir italyanca özel ders, Çekmeköy İtalyanca özel ders arayışlarında tüm öğrencilerimiz bize gelerek eğitim almakta ve hedefledikleri faydaya ulaşmaları bizim için en iyi referans olmaktadır.

Acarkent ve Beykoz Konakları italyanca özel ders alan 12 öğrencimiz iş adamı olarak iş imkanlarını daha da büyüterek yabancı dil öğrenmenin faydasını somut olarak yaşamaktadırlar. Sizde italyanca konuşmanın keyfine ve iki insan olmaya doğru yerde başlayın.