Kampanyalar | Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Kavacık

Yaz İngilizce Okulu

1951 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk resmi yabancı dil okulu markası olan Özel Türk Amerikan Derneği Kavacık Yabancı Dil Kursu resmi yasayla tüzel kişilik kazanmış olan aynı zamanda bir STK olduğu için hiçbir firmada benzeri bulunmayan yüksek standartlar üzerine kurulu hizmet verir.

Seçkin kolejlerin kullandığı National Geographic müfredatı ve İngiltere’nin kendi okullarında kullandığı "Comminacative Approach" metodunu kullanır. Markamız Kavacık'ta her yaştan ve meslekten öğrenci yetiştirerek geleceklerine ışık tutmaktadır.

7-16 yaş Yaz İngilizce Okulu programı Junior ve Teenage gruplar halinde eğlenerek, konuşarak, görerek, duyarak, yazarak, araştırarak ve en önemlisi İngilizceyi iletişim metodu ile severek öğrenmesi yönünde farklılık yaratarak öğretiyoruz. Çocuklar için yabancı dil öğrenme yaşı için en uygun çağ olan 7-16 yaş döneminde hem yaz boyunca İngilizceyi öğrenme alt yapısını kurma hem de vaktini eğlenceli bir şekilde eğitimle değerlendirmesi için dilerseniz 1 aylık hızlandırılmış modülü dilerseniz yaz dönemi 2 aylık seviye modülünü tercih edebilirsiniz.

Ağustos ayı sonuna kadar devam eden Erken kayıt özel avantaj kampanyasında "En iyi öğretmen, En iyi müfredat, En uygun fiyat" misyonumuz gereği öğrencilerimize destek olmak sizin içinde önem taşımaktadır.

Hemen Sizi Arayalım

2 Kur Alan Herkese +2 Kur Hediye

2 Kur İngilizce Eğitim Alan Herkese;

  • +1 Kur İngilizce
  • +32 Saat İş İngilizcesi
  • Native Speaking Dersleri

Hemen Sizi Arayalım

Toefl - Ielts Ders Kampanyası

Toefl - Ielts - Profiency - Hazırlık

  • 5 Kişilik Sınıflar
  • 60 Ders Saati / 12 Hafta
  • Uzman Sınav Eğitmenleri

Hemen Sizi Arayalım

Gündüz Özel Ders İndirimi

Hafta içi 10.00 - 14.00 saatleri arasında grup ve birebir özel dersler Ağustos ayına özel %50 indirimli!

Hemen Sizi Arayalım