Kurumsal İngilizce | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

Kurumsal İş İngilizcesi Eğitimlerimiz

Özel Kavacık TAD (Türk Amerikan Derneği) Yabancı dil kursları Ankara merkezli 1951 yılından bu yana 70 yıllık tecrübesiyle Bakanlıklar, Devlet kurumları, Ulusal ve Uluslararası şirketlerin tercih ettiği bir Yabancı dil eğitim markasıdır.

Kurumunuz Personel ve Yöneticilerinin seviyesini, ihtiyaçlarını belirleyerek Tecrübeli Türk ve Native yabancı öğretmenlerle En iyi eğitimi, En iyi metot ve müfredatla öğretir. Eğitim alan kişinin katılımı, gelişimi ve başarısını gösteren raporlarla ölçüm takip analizi yapmanızı sağlar.

Kurumsal eğitimi gerek Kurumunuz bünyesinde gerek Şubemizde teknolojik aktarımla eğer istenirse online olarak alabilirsiniz. Kurumunuzun belirlediği gün ve saatlerde düzenli bir kurguda devam eder.

Eğitimde kapsamlı konuşma pratiği ve iş ingilizcesi için uyarlanmış özel derslerle iş yaşamında hızla konuşma, anlama, yazma becerilerinin edinilmesi hedefine ilerlenir.

Kurumunuza gelerek size detaylı sunum ve Kurumsal eğitim özel indirim avantajlarını paylaşmak için bizi arayın, dilerseniz bilgi formunu doldurun biz sizi arayalım.