Kurumsal İngilizce | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

Kurumsal İngilizce

Küreselleşen dünyada, iş hayatınızdaki kariyerinizde hızla ilerleyebilmek için kurumsal ingilizceye hakim olmanız çok önem taşımaktadır.. Günümüz iş dünyasının en önemli gereklerinden biri olan İngilizce konuşmak, iş konusunda insanlara büyük fırsatlar yaratmalarını ve var olan fırsatları değerlendirmelerini sağlar.


Kurumsal şirket çalışanları gerek kendi şirketlerinde gerekse Kavacık şubemizde istenilen gün ve saatte istenilen kişi sayısında birebir özel ders ve grup özel ders alabilirler. Tad Kavacık Türk ve Yabancı native öğretmenler ile en az 5 yıllık tecrübeli yetkili hocalarla her dilde eğitim verir. 68 yıllık Dernek kalitesi ve marka tecrübesiyle yabancı dili en doğru yerde öğrenin.


Hem ülke ekonomisi hem de şirketin gelişmesi için İngilizce, atılacak en büyük adımlardan biridir. Türk Amerikan Derneği tarafından sunulan kurumsal ingilizce, Türkçe konuşan iş adamları ya da yerel işletmelere, yabancılarla olan iletişimlerini pekiştirmek için verilen kurslarla yardımcı olur. İngilizceyi kurumsal anlamda en iyi şekilde konuşmanız için sizleri Türk Amerikan Derneği’nin 63 yıllık eğitim tecrübesiyle tanışmaya davet ediyoruz.