Online İngilizce Kursu | Türk Amerikan Derneği Kavacık

Ön Bilgi Formu


TAD Kavacık Yabancı Dil Kursu

Online İngilizce Kursu

Online ingilizce kursu uygun fiyatlı ve zaman konusunda oldukça esnek ve size uyumludur. Online özel ders ile ingilizce öğrenmek sanıldığından daha avantajlı ve etkin bir metoddur.

Evde boş zamanlarınızı daha efektif kullanmak ve yeni bir şeyler öğrenmek istiyorsanız online İngilizce kurslarını deneyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında yeni bir dili çok daha hızlı öğrenebilirsiniz. Dil bilgisi eksiğiniz yok ve ingilizce biliyor olsanız bile konuşma pratiği yapmak için Native eğitmenlerle canlı sohbet etmek, Uluslararası dil okullarının kullandığı en iyi metodu kullanarak size doğru ve etkin bir müfredat sunmanın sizin için benzersiz yararları olacaktır.

Günlük hayatımız teknoloji ile o kadar iç içe ki akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler ve wi-fi erişim noktaları sayesinde interneti kullanarak bir şeyler öğrenmek çok daha kolay hale geldi. Bu kolaylığı ve esnekliği online ingilizce eğitiminde de kullanabilirsiniz. Evde ya da işyerinizde İngilizce eğitim için yapmanız gereken tek şey online ingilizce kurslarımıza katılmak. Bu kurslarda bulunduğunuz yerden başka bir yere gitmenize gerek kalmadan uzaktan bağlantı ile yabancı dili öğrenebilir ya da ingilizce pratiğinizi geliştirebilirsiniz.

Online İngilizce Kursun Avantajları

  • Canlı online ingilizce kursu uygun fiyatlıdır.
  • Saatleri kendinize göre ayarladığınız için pratiktir.
  • Evde ya da ofisinizden ayrılmazsınız.
  • Trafik ile kalabalığa girme riskiyle uğraşmazsınız.
  • Konuları size göre belirlenmiş seviyeden başlarsınız.
  • Kendi hızınızda ve güvenle ilerlersiniz.

Daha önceden eğitim almış ve ingilizce biliyor olabilirsiniz ya da eğitiminiz herhangi bir nedenden dolayı yarım kalmış olabilir. Canlı derslerle pratiğinizi geliştirebilir, konuşmanızı hızlandırabilir ya da yarım kalmış eğitiminizi online eğitmenlerimiz ile bitirebilirsiniz. Evde ingilizce öğrenmenin keyfini ve avantajını yaşayın.

Sık Sorulan Sorular

Online dersler ne zaman yapılmaktadır?
Dersler istediğiniz saatte online olarak yapılmaktadır. Gün ve saati eğitmeniniz ile birlikte planlarsınız. Türk Amerikan Derneği Kavacık en az 5 yıllık tecrübeli Türk ve Yabancı eğitmenleri, Uluslararası yetkinlik ölçüsünde sözlü ve yazılı sınavla alır.

Derslerde istediğim konularda eğitim alabilir miyim?
Hazırladığımız temel içeriklerin dışında özel istekleriniz ya da sektörünüze göre içerik özelleştirmeleri de yapmaktayız.

İngilizce konuşmaya ne zaman başlarım?
İlk online dersten itibaren ingilizce konuşmaya başlarsınız. Tekrara dayalı özel bir metotla ilerlersiniz ve gramer bilgisini konuşmalar sırasında öğrenirsiniz.

Online özel ders ücreti nedir? İngilizce kurs fiyatı neye göre belirlenir?
Online ingilizce eğitimi diğer eğitimlerimize göre daha ekonomiktir. Türk Amerikan Derneği misyon olarak kurulduğu 1951 yılından beri ‘’ En iyi fiyat, En uygun avantajlar’’sunma konusunda uygulamasını devam ettirmektedir. Sizinle yapılan demo dersinden sonra, ingilizce dil seviyeniz ve istekleriniz göz önünde bulundurularak planlanan toplam gün ve bir günde yapılacak ders süresine göre alacağınız ders paket içeriği belirlenmektedir.

Evinizin rahatlığında eğitim
Çevrimiçi ingilizce öğrenmeye hazır olduğunuzda eğitmenlerimiz, gündüz veya gece her zaman yanınızdadır. Evde eğitim almak daha rahat bir ortamda öğrenebileceğiniz anlamına gelir. Rahatsız edici bir sandalyede oturmak ve bel ağrısı çekmek zorunda kalmazsınız. Hem dikkatinizi dağıtacak kaynaklar son derece minimuma iner. Başka kimse olmadan size özel ingilizce eğitimi alırsınız. Böylelikle İngilizce öğrenmeye ve konuşmaya daha rahat odaklanabilirsiniz. Kursa gitmek için toplu taşıma kullanmamak, trafiğe çıkmamak ve daha birçok avantaj sizi bekliyor.

Kendi hızınızda öğrenin
Online eğitimlerde kendi hızınızda öğrenirsiniz. Gündüz çalışmak veya ev ve çocuklarınızla ilgilenmek zorundaysanız, geceleri eğitim alabilirsiniz. Çevrimiçi kurslar, öğrenme deneyiminiz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar. Kendi hızınıza göre bire bir online canlı eğitimlerinizi istediğiniz zaman ve günde alırsınız. Online ingilizce dersleri ile öğrenme deneyiminizi kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilir ve istediğiniz konular üzerinde eğitiminizi tamamlarsınız.

Maliyeti daha azdır
Çevrimiçi öğrenmenin bir diğer büyük yararı da bütçenize büyük bir yük getirmeyeceğidir. Online ingilizce kursumuz, dil becerilerinizi geliştirmenin çok daha uygun maliyetli bir yoludur. Çevrimiçi ingilizce dersi için ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internettir. Evinizin konforunda ingilizce öğrenmeniz, pratik konuşma alıştırmaları yapmanız için eğitimlerimize katılabilirsiniz.